אימון וייעוץ פרקטי לפרטיים וחברות

אתרים ושותפים

קפרה יעל ישראל בע"מ – ציוד משרדי

קפרה ציוד משרדי מוכרים מבחר כיסאות מחשב/כסאות המתנה/כסאות מנהלים/מגרסות איכותיים במגוון רחב של דגמים ובמחירים משתלמים/נוחים. יש להם המון נסיון, מספקים את המוצרים עד הבית – שירות אישי, מקצועי ואדיב, וגם שנה אחריות על המוצרים. אני רכשתי מגרסה ביתית ויש מצב שאני גם אשדרג את כיסא המחשב שלי כסא מחשב..
אתר החברה: kapra.co.il

בית הספר למאמנים "אמבישן" בהנהלת הילה פורטיס-טויטו

הילה, מאמנת לצמיחה אישית ועסקית, מצטיינת בהנעת אנשים להשגת יעדיהם.
בעלת תואר שני בניהול ויישוב סכסוכים ומשא ומתן, במסלול מחקרי, מטעם אוניברסיטת בר-אילן ומגשרת מוסמכת מנהלת את בית הספר למאמנים אמבישן.
באמבישן, בית ספר ללימודי אימן אישי, מכשירים מאמנים אישיים ומאמנים פרטיים ועסקים: אימון אישי, אימון עסקי, סדנאות אימון, קואצ'ינג ועוד.

לוח דרושים – אתר "מובטל" דרושים

לוח דרושים איכותי המספק שירותי חיפוש עבודה ללא תשלום. באתר מופעל לוח משרות עשיר ומעודכן לשימוש חופשי, מאגר מידע רלוונטי הכולל מאמרים ואנשי מקצוע, חברות ומומחים בתחום כ"א, לוח יוזמות, דרושים ועוד.

קורות חיים

תהליכי עריכה עצמאיים או מקצועיים של מסמך קורות חיים. לרשות הגולש תבנית קורות חיים, מאמר הכוונה מקצועית לבניית מסמך איכותי ויעיל ומנחה מקצועי ליעוץ ואימון אישי ועסקי, הפצת קורות חיים

חיפוש פטנטים – ניוטון חיפוש פטנטים

חברת ניוטון חיפוש פטנטים הוקמה במטרה לעזור לך הממציא, בשלב הראשון והחשוב ביותר בדרך לרישום פטנט על המצאתך- שלב בדיקת המקוריות. התנאי הבסיסי הראשון שצריך להתקיים על מנת שניתן יהיה לרשום פטנט על רעיון, הוא מקוריות ההמצאה.